Konsultacje

Niezależnie od: problemu z jakim się zmagasz, od relacji, w której żyjesz i osób, które Cię otaczają może towarzyszyć Ci lęk, że utracisz coś z Siebie, stracisz oparcie w Sobie, a wszyscy będą oczekiwać określonego zachowania dostosowanego do konkretnej osoby lub sytuacji. Może walczysz całe życie, by udowodnić swoje racje, uzyskać zauważenie i akceptację lub wyjść z toksycznej relacji. Być może przyjmujesz drugą skrajność – poddajesz się i odkształcasz Swoje Ja, by znaleźć spokój – pozorny, bo Twoja DUSZA traci „charakter”. Bycie sobą przejawia się bowiem w codzienności, w relacjach, w działaniach i w doświadczeniach.

Co mogę Państwu zaoferować?

Jestem pedagogiem z 25-letnim doświadczeniem i mój charakter pracy zawsze polegał na wskazywaniu kierunku poprzez zadawanie pytań, które zmuszają w pewien sposób do refleksji i do szukania odpowiedzi w sobie. Nie lubię i nie chcę nazywać się terapeutką. Swoją wiedzę zdobywałam, uczestnicząc w szkoleniach i seminariach, a poparta jest doświadczeniem w pracy z dorosłymi i dziećmi. Jako absolwentka Podyplomowego Studium Rodziny udzielałam nauk przedmałżeńskich. Towarzyszyłam w trudnych chwilach tym, którzy chorują, mają poczucie zagubienia i niepewności. Spektakularnym dla mnie i mojego otoczenia jest fakt całkowitej recesji guza mózgu u mojego męża, osiągnięcie harmonii w stwardnieniu rozsianym. To pojedyncze przypadki, które dla mnie również były zaskoczeniem i nauką.

W mojej pracy opieram się na własnych doświadczeniach, ale również na pracy metodą One Brain, Totalnej Biologii. Wyznaję zasadę, że aby nastąpiło całkowite wyzdrowienie, powróciła harmonia i Dusza poczuła się w ciele, jak u Siebie w domu, trzeba zadbać o potrzeby mentalne, fizyczne, cielesne, emocjonalne i duchowe. Proszę pamiętać, że wsparcie osoby, która towarzyszy w trudnych doświadczeniach jest niezwykle ważne, jednak to, czy nastąpi poprawa i cel zostanie osiągnięty zależy w większym stopniu od Was.

Zapomniałam dodać najważniejszą rzecz – poddanie woli Stwórcy. Zróbcie tyle ile możecie, dajcie z siebie wszystko, ale nie zapominając o tym, który jest Dawcą Życia. 🙂

Czas wglądu w Siebie, w którym Ci towarzyszę oraz tempo, ustalizsz sam.

Odwagi 🙂

OBSZARY WSPARCIA 

 

  • relacja partnerska – jeżeli nie potraficie się porozumieć, kompromis jest niemożliwy, istnieją rozbieżne wartości,brak komunikacji, to wskazane jest spotkanie z obojgiem partnerów. Więcej na temat porozumienia w związku można przeczytać tutaj: https://lidiasuberlak.pl/category/artykuly/relacje-i-zwiazki/
  • dysfunkcje w ciele (choroby) – punktem wyjściowym konsultacji jest postawiona przez lekarza diagnoza, co jest istotne dla prawidłowego procesu przywracania równowagi w ciele. Więcej na ten temat znajdziecie Państwo w dziale: Ciało i choroby. 
  • uzależnienia, które zawsze są efektem poczucia wewnętrznej pustki i konfliktu tożsamości. Zapraszam do zapoznania się z tym tematem w artykułach: uzależnienia. 
  • rozmowa, która jest ukierunkowaniem i wskazaniem możliwych rozwiązań, w których ostateczny wybór zawsze podejmuje osoba odwiedzająca gabinet.

 

ANALIZA STRUKTUR I FUNKCJI 

„Rysopis naturalnych skłonności” ustalany jest na podstawie zdjęcia – profilu lewego, prawego oraz z przodu (en face).

CENNIK

 

1 godzina konsultacji – 100 zł

0,5-45 –  godziny rozmowy – 60 zł

Wykonanie analizy struktur ze wskazówkami – 80 zł 

 

 

 

%d bloggers like this: