fbpx

O mnie – idea bloga

Jestem wieloletnim pedagogiem, trenerem nauki czytania, matką. Prawie całe życie pracuję z dziećmi. To moja praca, ale również pasja.

Oto moje motto życiowe.

„To czego się lękasz jest Twoim powołaniem”.

Mój proces rozwoju rozpoczął się 11 lat temu. Przez ten czas stosowałam różne metody, techniki, które pomogłyby mi odnaleźć Boga i Miłość, której nieustannie poszukiwałam i odpowiedzieć sobie na pytanie, kim tak naprawdę jestem, w samym centrum swej istoty. Od dzieciństwa miałam wrażenie, że „ja”, to nie „ja”, a moim celem jest odnalezienie tej utraconej „Siebie”.

Wszystkie metody opierały się na tym samym, przeprogramowaniu podświadomości i pracy z wewnętrznym dzieckiem, zmieniały teraźniejszość, ale zawsze na chwilę.  Wewnętrznie wiedziałam, że musi być metoda, która daje trwałe rezultaty, która nie tyle zmienia rzeczywistość, ale integruje i scala wszystkie części osobowości i prowadzi do akceptacji, wewnętrznego spokoju i Jedności z Bogiem.

Po wyczerpującej walce z samą sobą poznałam Olega i Andrzeja, którzy poprzez swoje teorie, świadomość i życzliwość coś we mnie poruszyli. Otwarcie po pracy z nimi doprowadziło mnie do strony Ciemnanoc.pl i tym samym do Faridy. Wówczas to rozpoczęłam swoją podróż do odkrycia na nowo swej tożsamości. Pamiętam pierwsze słowa, pod wpływem których doznawałam olśnienia. Powoli otrzymywałam odpowiedzi na pytania, na które nikt nie potrafił mi odpowiedzieć.

Strona Selfirelacje jest owocem mej podróży do odkrycia celu i do zażyłości z moją Duszą.

Dziś patrzę na moją metamorfozę – serca, przekonań, zachowań. Zakończył się kolejny etap w moim życiu, uwieńczony pracą nad książką, jedną… drugą. Pracą nad stawianiem granic i obroną ich.

Obecny rok był trudny, lecz owocny. Przede mną kolejny, a jaki będzie… to się okaże.

Patrzę dziś na siebie… tę młodszą i starszą, tę bardziej i mniej pewną siebie, na tę ładniejszą i mniej atrakcyjną, na tę porzuconą i samotną, mniej kochaną przez siebie i tę, którą w tym roku odnalazłam.
Dziękuję każdej swej części, że nie odpuszczała i chciała wziąć udział w lekcji zwanej życiem. Dziękuję tym, którzy mnie wspierali w tej przemianie oraz tym, którzy byli mniej przychylni, a uczyli mnie budować w sobie „fortecę”.

KOCHAJCIE SIEBIE, A WÓWCZAS BĘDZIECIE ZDOLNI KOCHAĆ KAŻDEGO, ZDROWĄ MIŁOŚCIĄ. ♥️

Lidia Suberlak

 

 

 

 

%d bloggers like this: