fbpx
O pustce

Pełnia z drugą połówką

Kiedy odnajdziesz, mężczyznę z którym łączą cie bliskie więzi, czujesz, że znasz go od zawsze. Mówisz o nim, iż to mężczyzna, który cię uzupełnia. Przy nim czujesz się Pełna, a sama jego obecność i świadomość, że jest z tobą, myśli, choćby będąc na drugim końcu świata, często wystarcza. Patrzysz na niego i cię zachwyca. Mogłabyś godzinami z nim rozmawiać i patrzeć w jego oczy. To prawda, znasz go od wieków, ponieważ ten mężczyzna jest reprezantem Ducha rodowego, Ducha twoich przodków. W nim są wszyscy mężczyźni, partnerzy, ojcowie z Twego rodu. Wszystkie ich potencjały posiadasz w sobie. Jednak ten jeden, którego wybrałaś jest dopełnieniem tego, czego szukasz, tego, co w sobie musisz odnaleźć.

Widzisz w nim możliwości, które w zderzeniu z Twoimi cechami stwarzają Moc. Często tak się dzieje nawet wówczas, gdy druga połówka jest niszczycielska. Patrzysz na niego i wiesz ta siła,   którą on eksponuje jako przemoc, agresję, to nieumiejętnie wyrażona odwaga, i siła twórcza. Zachwyca cię to na początku, bo widzisz te aspekty przez pryzmat swojego zniekształcenia i błędnego postrzegania. Ekscytuje, bo chłoniesz tę siłę, by w końcu przetransformować ją w swoją Moc.

Warto zastanowić się, jakie uczucia i emocje wzbudza w Tobie partner. Czasem będą to ciepło, bliskość, poczucie bezpieczeństwa, ale niekiedy będzie to strach, obawa, złość.

Strach przed nim, będzie ci przypominał, o braku miłości, gdyż tam gdzie jest strach tam nie ma miejsca na miłość. Ale czy można przekształcić strach przed, tyranem, obelgami i przemocą w miłość? Tak. Ten strach krzyczy, abyś wzięła nogi za pas, i zadbała o siebie. Pokochała zamiast tego, który w imię źle pojmowanej miłości, trwa i mówi za kocha – SIEBIE. Byś odnalazła w sobie tę moc i odwagę, by się obronić i odejść.

Troska i sporadyczna opieka przejawiana na jego warunkach, od czasu do czasu, której ci brak, to troska o SIEBIE samą. Zaopiekuj się  sobą i zatroszcz o swój komfort fizyczny i psychiczny.

A gdy w mężczyźnie swym rozpoznasz cechy swych przodków i zaczniesz wyrażać, gdy znajdziesz w sobie tę siłę i zadbasz o siebie, zrozumiesz, że ten, którego pokochałaś pojawił się, by przypomnieć ci, że to, czego w nim pożądasz, już w sobie masz.

Odwagi kochani 🙂

To mój punkt widzenia i moje doświadczenia. Pamiętaj! Nie musisz się ze mną zgadzać :) Zapraszam zatem do dyskusji.

%d bloggers like this: