fbpx

Wydarzenia

W przyszłości słyszałam wiele przekonań, osądzających, krzywdzących na temat mężczyzn. Wiele przekonań wynikających  z modelu wychowawczego, lęku przed energią męską, bolesnych doświadczeń i pewnie jeszcze innych okoliczności. Czy rzeczywiście fakt znajomości kilku przypadków takich mężczyzn, wykorzystujących, egoistycznych czy niezdolnych do poświęceń przesądza o powszechności istnienia gatunku męskiego jako dominującego?

Żadna kobieta nigdy do końca nie pozna świata mężczyzn, nie zrozumie ich sposobu działania i myślenia. Za to każda z nas drogie panie może poznać swoje potrzeby, bronić swoich granic i wiedzieć, czego od partnera wymaga.

Zanim dobrze poznamy siebie i swoje reakcje na partnera, warto podjąć refleksje na swój temat. Znajomość siebie bowiem jest punktem wyjścia do nawiązania pełnej zrozumienia relacji: kobiety z mężczyzną i mężczyzny z kobietą.

Zanim nawiążemy dobrą i trwałą relację z partnerem, warto, aby każda kobieta odkryła w sobie MĘŻCZYZNĘ i każdy mężczyzna odkrył w sobie KOBIETĘ. 🙂

Cykl spotkań, które Wam panowie proponuję obejmuje następującą tematykę: 🙂

  • „Potrzeby ciała, a potrzeby Duszy”
  • „Jak mówić, aby kobiety słuchały”
  • „Czy można pokochać adopcyjne dziecko”

W związku z obecną sytuacją, chwilowo terminy spotkań edukacyjnych są zawieszone.

Mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła Państwa informować na bieżąco o proponowanych spotkaniach.

 

%d bloggers like this: